חוות דעת

חוות דעת על הבלינצ'ס ההונגרי

 
 
 
הבלינצ'ס ההונגרי
 
 
 
 
חוות דעת על הבלינצ'ס ההונגרי
(ציון 4.5 - 12 חוות דעת)
קרמר כץ
ממש שמח לכתוב ביקורת למקום
ציון ממוצע
"מסוג הפעמים שמרגישים צורך לפרגן. פעם אחרונה שאכלתי פה היתה אחרי הפרק של נאור ציון על הבלינצס ההונגרי ושחזרתי השבוע נשבעתי שאבוא לפה לפחות פעם בחודש. האמת שלהגיע לירמיהו זה לא קל לי אבל הפעם מצאתי חנייה ממש קרוב ולא השתמשתי בחניון ליד סופר באבא. יש מקומות שבהם כל פעם הטעם הוא אותו הדבר - טעים בלי פוזות ובמחיר הוגן. ישבתי עם חברה שלי וההורים שלה והמלצר אפילו לא שאל ופינק אותנו בליקרים. הבלינצס המלוח עם גבינת תרד היה חלומי."
mn mn
מומלץ להגיע למסעדה אוירה נעימה
ציון ממוצע
"ביקרתי באוקטובר במסעדה האוכל במסעדה היה מאוד טעים והיתה אוירה מאוד נעימה במסעדה והיתה מאוד אוירה ביתי במסעדה ונהנתי מאוד במסעדה ממולץ"
Tal
כיף משפחתי
ציון ממוצע
"הגענו לבילוי משפחתי 3 אנשים, והזמנו בלינצ'ס תרד וגבינות, בלינצ'ס תפוח עץ ובלינצ'ס גבינה מתוקה. כל הבלינצ'סים היו נפלאים, הכי אהבתי את המתוקים. היה שירות מקסים ואכפתי "
דן
האוכל די טעים ויש אוירה די נעימה במסעדה
ציון ממוצע
"האוכל היה די טעים השירות היה מאוד טוב המלצרים היו אדיבים דאגו לעשות כל בקשה שהיתה לי בדרך הטובה ביותר ויש אוירה די נעימה במסעדה"
ziv
יאמיייי!!!!!!!
ציון ממוצע
"הגענו 3 ילדים וסבתא , קיבלו אותנו בסבר פנים יפות , אוירה בייתית . הזמנו בקבוק מים , וסיידר חם לסבתא שרצתה לתפוס ראש . חלקנו בלינצס תפוח אדמה מוקם ,ובלינצס עם גבינה (מלוחים ) הטעם גן עדן לקינוח הזמנו בלינצס עם שוקולד וקצפת וגלידה .... הילדים טרפו ונחרט להם עמוק טעמו של השחיתות הקולינארית . מקום מצוין , החשבון ממש לא נורא קיבלנו עודף ממתאיים שקלים לשעה וחצי חוויה מיוחדת וטעימה . מה גם שהמקום נקי ,וכשר . ממליץ בחום"
Pauline
מומלץ מאוד!
ציון ממוצע
"אווירה ביתית ואוכל מאוד טעים. קיבלנו יחס חם ושירות מהיר. הבלינצ'ס היו מעולים, גם מלוחים וגם מתחקים וליקר תוצרת בית פשוט נפלא. "
Medi Kan
מומלץ
ציון ממוצע
"הגענו למסעדה אחרי טיול בבודפשט ושם חא מצאנו שום דבר דומה לזה. שירות נהדר, אוכל פשוט, טעים, ממליצות על הבלינצס כרוב והתרד. הבעלים מסביר פנים,נעים ידידותי והגון וההמלמות שלו ממויינות."
Rami Guetta
קפיצה קטנה להונגריה
ציון ממוצע
"הגענו 3 ילדים וסבתא , קיבלו אותנו בסבר פנים יפות , אוירה בייתית . הזמנו בקבוק מים , וסיידר חם לסבתא שרצתה לתפוס ראש . חלקנו בלינצס תפוח אדמה מוקם ,ובלינצס עם גבינה (מלוחים ) הטעם גן עדן לקינוח הזמנו בלינצס עם שוקולד וקצפת וגלידה .... הילדים טרפו ונחרט להם עמוק טעמו של השחיתות הקולינארית . מקום מצוין , החשבון ממש לא נורא קיבלנו עודף ממתאיים שקלים לשעה וחצי חוויה מיוחדת וטעימה . מה גם שהמקום נקי ,וכשר . ממליץ בחום "
Neriya
שלווה באמצע ת"א
ציון ממוצע
"אוכל נהדר, ממולץ בעיקר המתוקים, קינוח על רמה!"
inbar.e2
מושלם שירות אוהב ואוכל מפנק
ציון ממוצע
"מהרגע שהגענו נתנו לנו יחס חם ונעים, הזמנו מרק בצל שהיה ממש טעים ומוצלח, למנה שניה הזמנו בלינצ׳ס שהוא חצי תרד וחצי חציל והיה פשוט תענוג! למנה אחרונה הזמנו בלינצ׳ס שוקולד חם וגבינה שהיו מעולים לצד קצפת עם גלידה שהשלימה את המנה בשלמות!! לשתיה הזמנו יין שהיה שילוב טוב עם הארוחה! מומלץ בחום!!!"